Aktualna wiedza z Excela

EXCELLENT NEWS

Zapisz się i odbierz wideo o 3 sposobach analiz danych. Otrzymasz ode mnie również raz w tygodniu wiadomość z Excelowymi nowinkami i przydatnymi materiałami edukacyjnymi. Raz na jakiś czas przypomnę Ci również o możliwości dołączenia do certyfikowanych kursów Excela.

Wypełnij formularz i odbierz dostęp!

Co otrzymasz?

Zapis na cotygodniową, Excelową wiedzę pozwoli Ci systematycznie i krok po kroku rozwijać umiejętność pracy w tym programie. Co otrzymasz?

Recenzje

Najlepszy z najlepszych! Jakość tego kursu jest na najwyższym poziomie, jaki do tej pory widziałam. Wszystko jest prowadzone dokładnie, z najmniejszymi szczegółami, tłumaczone cierpliwie i z uśmiechem w tle 🙂 Osobiście uważam, że Michał powinien być mistrzem świata w podejściu do klienta, a może ładniej mówiąc do ludzi- bo jest on po prostu ludzki… wielkie brawa za tak wspaniały biznes. Polecam te kursy każdemu!

Natalia Naruszewicz

Nie żałuję ani złotówki wydanej na kurs tabel przestawnych. Wiele nowych dla mnie kwestii zostało omówionych a posiadana wiedza usystematyzowana. Warto, moduły są przemyślane bardzo dobrze objasnione poparte praktycznymi ćwiczeniami. Teraz siadam do VBA, oraz czekam na twój nowy kurs.

Mateusz Maćkowiak

Kim jest Michał Kowalczyk?

Jak mówią o mnie kursanci: jestem jedynym trenerem, który płynnie tłumaczy z Excelowego na nasze. Pomagam ludziom odmieniać ich kariery, ucząc jak skutecznie korzystać z programu Excel i narzędzi, potrzebnych w pracy biurowej. Otrzymałem od Microsoftu nagrodę oraz tytuł Microsoft Most Valuable Professional (MVP), przyznawaną wybranym ekspertom, którzy są najlepszymi i najzdolniejszymi specjalistami od technologii oraz przejawiają głębokie zaangażowanie w swoje społeczności. Na Facebooku uczy się ze mną ponad 40 000 osób, na Instargramie ponad 60 000 osób, na TikToku 100 000 osób.

W każdej firmie, w której pracowałem, byłem uznawany za „tego gościa od Excela”. Z mojej platformy szkoleniowej skorzystało już ponad 20 000 osób. Prowadziłem zamknięte szkolenia dla największych firm w kraju i na świecie.

Dlaczego kursanci tak
chętnie wybierają Michała?

Wszelkie prawa zastrzeżone © Wdrożone przez WBIZNES