Zadania z Excela wraz z rozwiązaniami

Zmierz się z 77 zadaniami Excela. Poznaj sprytne rozwiązania, a w razie wątpliwości, skorzystaj z mojej pomocy.

Sprzedaż kończy się za:

dni
godzin
minut
sekund

Kim jest Michał Kowalczyk?

Jak mówią o mnie kursanci: jestem jedynym trenerem, który płynnie tłumaczy z Excelowego na nasze. Pomagam ludziom odmieniać ich kariery, ucząc jak skutecznie korzystać z programu Excel i narzędzi, potrzebnych w pracy biurowej. Otrzymałem od Microsoftu nagrodę oraz tytuł Microsoft Most Valuable Professional (MVP), przyznawaną wybranym ekspertom, którzy są najlepszymi i najzdolniejszymi specjalistami od technologii oraz przejawiają głębokie zaangażowanie w swoje społeczności. Na Facebooku uczy się ze mną ponad 40 000 osób, na Instargramie ponad 60 000 osób, na TikToku 100 000 osób.

W każdej firmie, w której pracowałem, byłem uznawany za „tego gościa od Excela”. Z mojej platformy szkoleniowej skorzystało już ponad 20 000 osób. Prowadziłem zamknięte szkolenia dla największych firm w kraju i na świecie.

Dlaczego zadania i rozwiązania?

Bo mądrość to umiejętność zastosowania wiedzy w praktyce.

Znajomość praktycznych rozwiązań Excelowych problemów zdecydowanie ułatwi Twoje życie w pracy i wspomoże rozwój Twojej kariery. W końcu każdy w biurze zna kogoś, kto jest dobry z Excela. Warto stać się właśnie taką osobą 🙂

Co otrzymasz w ramach paczki?

Same praktyczne umiejętności, które wykorzystasz od razu!

Co musisz mieć, aby zacząć?

Wystarczy, że wiesz, co to Excel i zdarzyło Ci się go używać.

Jeśli nie chcesz przejść przez zadania na własną rękę – nie ma sprawy! Przeprowadzę Cię za rękę przez wszystkie z nich. Rozwiązania są tłumaczone prostym językiem tak, aby każdy zrozumiał. Jestem obecny w procesie nauki, więc możesz zadawać mi dowolną liczbę pytań. Na każde odpowiadam osobiście.

Czego się nauczysz?

Dzięki paczce zadań poznasz dziesiątki rozwiązań codziennych problemów w pracy z Excelem. Aby to osiągnąć dowiesz się jak `:

Recenzje innych kursów

Kurs zaawansowany jest przygotowany w bardzo dobrym schemacie, podział na karty i formuły w dużym stopniu ułatwia naukę. Po przebyciu kursu ma się wrażenie, ze nic nie zostało ominięte. Zdecydowanie był to jeden z lepszych zakupów, które dokonałem w celu inwestycji w siebie. Na pewno zakupie kolejne kursy. 10/10

Piotr Kandefer

Najlepszy z najlepszych! Jakość tego kursu jest na najwyższym poziomie, jaki do tej pory widziałam. Wszystko jest prowadzone dokładnie, z najmniejszymi szczegółami, tłumaczone cierpliwie i z uśmiechem w tle 🙂 Osobiście uważam, że Michał powinien być mistrzem świata w podejściu do klienta, a może ładniej mówiąc do ludzi- bo jest on po prostu ludzki… wielkie brawa za tak wspaniały biznes. Polecam te kursy każdemu!

Natalia Naruszewicz

Otrzymasz certyfikat!

Po zakończeniu warsztatu ćwiczeń z Excela wystawiam certyfikat ukończenia, który możesz wpisać w swoje CV. Dokument wystawiany jest w języku polskim i angielskim.

Dzięki certyfikatowi pracodawca będzie wiedział, że uczyłeś się obsługi Excela i zdajesz sobie sprawę ze złożoności tego programu.

Certyfikat niesie ze sobą również informację o Twojej chęci rozwoju – w końcu zainwestowałeś swoje prywatne pieniądze, aby nauczyć się przydatnej w Twoim życiu umiejętności – a to cenna na rynku pracy cecha. Zwiększa to Twoją szansę na zostanie zaproszonym do rozmowy.

Recenzje kursantów

Poznaj opinie osób, które kiedyś, tak jak Ty dzisiaj zastanawiały się, czy warto:

Szerokie, świetnie przygotowane, przemyślane kompendium wiedzy z zakresu tabel przestawnych Excela. Polecam każdemu, kto ma dosyć nudnych książek i wykładów. Michał genialnie prowadzi zajęcia, kompleksowo, ciekawie i czytelnie omawia zagadnienia, dzięki którym analityczna praca na danych liczbowych optymalizuje się sama. Gorąco polecam.

67315912_2437557506282654_2235147976370552832_o.jpg

Martyna Hańska

Wartościowy, bardzo dobrze opracowany kurs. Poznałam mnóstwo przydatnych skrótów, które są mi bardzo przydatne w pracy a kompletnie o nich nie wiedziałam 😍 Ponadto usystematyzowałam i pogłębiłam swoją wiedzę na temat Excela! Oto chodziło, więc jeśli się zastanawiasz to wiedz, że nie masz nad czym. Serdecznie polecam 🤓
Ps. Michał jesteś świetnym nauczycielem, DZIĘKI WIELKIE za ten kurs, za live i indywidualną pomoc 👏

73495360_2567270880007337_7607300723839074304_o.jpg

Patrycja Faliszewska

Polecam serdecznie! Dla mnie – osoby, która wcześniej nie wiedziała o pewnych funkcjonalnościach Excela, kurs był świetny. Wszystkie materiały przedstawione w bardzo przystępny sposób. Polecam wykonywanie zadań samodzielnie, ponieważ wcielanie w życie zdobytej wiedzy daje wiele satysfakcji 🙂 Cieszę się, że trafiłam na kurs i mam nadzieję, że to nie ostatni raz kiedy korzystam z wiedzy tutaj 🙂

13502525_935254276596485_6344800479399853142_o.jpg

Martyna Turek

Polecam kursy Michała. W przystępny sposób wyjaśnia zagadnienia dotyczące Excela, a zadania pomagają w utrwaleniu wiedzy. Bardzo duży plus również za przejrzystą platformę kursów oraz szybki kontakt. Naprawdę warto 🙂

14560215_1096630310421184_920517352492847650_o.jpg

Konrad Kościszewski

Serdecznie polecam, treści i zadania widać, że starannie przygotowane 🙂 Wszystkie wiadomości zawarte w kursie można wielokrotnie powtarzać, wedle uznania, jak najbardziej jestem na TAK ! 🙂 Polecam wszystkim bez zastanowienia 🙂

14045682_1017449151705165_5406854170141282512_n.jpg

Paulina Dzikowska

Michał jest prawdziwym ekspertem Excela, można powiedzieć, że Excel nie ma dla niego tajemnic. Proste jak i trudne zagadnienia potrafi wytłumaczyć w bardzo przystępny sposób. Serdecznie polecam 🙂

30729965_1474347152677666_5001290452295793006_n.jpg

Mateusz WIlczek

0
moich uczniów
0
zadań
0
praktycznych rozwiązań

Przykładowa lekcja:

Odtwórz wideo

Czy te zadania są dla Ciebie?

Sprawdź, czy to, co otrzymasz jest dla Ciebie:

Nie kupuj ich jeśli:

Kup tę paczkę jeśli:

Gdzie będą dostępne zadania?

Zadania będą dostępne na platformie internetowej stworzonej do nauki (patrz zrzut ekranu).

Strona jest bardzo intuicyjna. Skorzystało z niej ponad 25 000 osób. Możesz przechodzić przez kurs w dogodnym dla Ciebie czasie.

Paczka zadań to:

01

lekcje wideo

02

zadania do rozwiązania

03

możliwość wielokrotnego oglądania wideo

04

pełny kontakt ze mną (platforma, grupa, maile, Facebook)

05

dożywotni dostęp do plików z warsztatu

Skorzystaj z dofinansowania

Zachęcam do poproszenia swojego pracodawcy o pokrycie kosztów kursu.

Cześć kursantów skorzystała z pomocy swojego pracodawcy, aby zakupić ten program. Okazuje się, że często wystarczy go zapytać 🙂

Sprzedaż dobiegnie końca za

dni
godzin
minut
sekund

Co otrzymasz?

77 zł

Rozpocznij naukę już teraz, zapłać dopiero za 30 dni z Twisto logo.

Uczysz się z
blik
mastercard
visa
googlepay
applepay
paypall

FAQ

Sprawdź listę najczęściej zadawanych pytań:

Nie, program MS Office musisz kupić sam. Możesz też skorzystać z darmowej, 30-dniowej wersji próbnej. 30 dni w zupełności wystarczy, aby ukończyć kurs.

Napisz do mnie! Do 30 dni od zakupu zwrócę Ci pieniądze bez pytania. Twoje zadowolenie jest dla mnie najważniejsze!

Tak! Jestem dla Ciebie niemal 24/7. Prowadzę biznes w sieci, więc bardzo często odpisuję na wiadomości.

Tak, możesz go wydrukować w dowolnym punkcie ksero na specjalnym papierze w cenie poniżej 1 zł.

Dostaniesz mail z zapytaniem, czy chcesz przedłużyć dostęp do rozwiązań na preferencyjnych warunkach – za około 50% ceny pierwotnej.

Tak, prowadzę legalnie działającą w kraju firmę i wystawiam faktury. Uzupełnij odpowiednie dane w procesie zakupu, a otrzymasz ją do 48h.

CZY MOGĘ DOSTAĆ FAKTURĘ?

Tak, prowadzę legalnie działającą w kraju firmę i wystawiam faktury. Uzupełnij odpowiednie dane w procesie zakupu, a otrzymasz ją do 24h.

CZY CERTYFIKAT JEST W PDF?

Tak, możesz go wydrukować w dowolnym punkcie ksero na specjalnym papierze w cenie poniżej 1 zł.

Co jak mi się nie spodoba?

Napisz do mnie! Do 30 dni od zakupu zwrócę Ci pieniądze bez pytania. Twoje zadowolenie jest dla mnie najważniejsze!

CO SIĘ STANIE PO ROKU OD ZAKUPU?

Dostaniesz mail z zapytaniem, czy chcesz przedłużyć dostęp do rozwiązań na preferencyjnych warunkach – za około 50% ceny.

CZY W TRAKCIE REALIZACJI WARSZTATU ZADAŃ MAM KONTAKT Z TRENEREM?

Tak! Jestem dla Ciebie niemal 24/7. Prowadzę biznes w sieci, więc błyskawicznie odpisuję na wiadomości, maile i komentarze.

CZY ĆWICZENIA ZAWIERAJĄ LICENCJĘ PROGRAMU MS OFFICE?

Nie, program MS Office musisz kupić sam. Możesz też skorzystać z darmowej, 30-dniowej wersji próbnej. 30 dni w zupełności wystarczy, aby ukończyć kurs.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Wdrożone przez WBIZNES