Kurs Excela

Zbuduj solidne fundamenty obsługi Excela, aby poczuć się pewniej w pracy z nim.

Oferta kończy się za:

dni
godzin
minut
sekund

Kim jest Michał Kowalczyk?

Jak mówią o mnie kursanci: jestem jedynym trenerem, który płynnie tłumaczy z Excelowego na nasze. Pomagam ludziom odmieniać ich kariery, ucząc jak skutecznie korzystać z programu Excel i narzędzi, potrzebnych w pracy biurowej. Otrzymałem od Microsoftu nagrodę oraz tytuł Microsoft Most Valuable Professional (MVP), przyznawaną wybranym ekspertom, którzy są najlepszymi i najzdolniejszymi specjalistami od technologii oraz przejawiają głębokie zaangażowanie w swoje społeczności. Na Facebooku uczy się ze mną ponad 40 000 osób, na Instargramie ponad 60 000 osób, na TikToku 100 000 osób.

W każdej firmie, w której pracowałem, byłem uznawany za „tego gościa od Excela”. Z mojej platformy szkoleniowej skorzystało już ponad 20 000 osób. Prowadziłem zamknięte szkolenia dla największych firm w kraju i na świecie.

Dlaczego ten kurs?

Excel używany jest na co dzień na niemal każdym stanowisku biurowym. Znajomość płynnej obsługi tego programu może otworzyć drzwi do kariery – często jednak stanowi barierę przed przyjęciem kandydata do pracy.
Wiedza, którą zdobędziesz w kursie Excel w CV przygotuje Cię do testów na rozmowie o pracę, jak i do samej pracy z programem Excel. 🙂

Co znajdziesz w kursie?

Same praktyczne umiejętności, które wykorzystasz od razu!

Co musisz mieć, aby zacząć?

Wystarczy, że masz program Excel na swoim komputerze.

Przeprowadzę Cię za rękę przez cały program. Lekcje są prowadzone prostym językiem tak, aby każdy zrozumiał. Jestem obecny w procesie nauki, więc możesz zadawać mi dowolną liczbę pytań. Na każde odpowiadam osobiście. Jeśli chcesz nauczyć się Excela od podstaw, zacznij od tego kursu (kliknij).

Czego się nauczysz?

Excel jest szeroko stosowany w biurze. Nie sposób wypunktować do czego będziesz w stanie go używać w swojej pracy, pozwól jednak, że poniżej wypiszę kilka przykładów.

Recenzje kursów

Najlepszy kurs! Bardzo pomoże osobie, która się uczy Excela od zera, lub delikatnie otarła się o ten program. Kurs w bardzo rozsądnej cenie. Wszystkie lekcje, są estetycznie podzielone na tematy. Wykłady są bardzo czytelnie przedstawione i nie ma szans, żeby ktoś nie zrozumiał Excela! Polecam!

Aneta Sujewicz

Przyjemny, bez stresu, wytłumaczone jak kawa na ława poszczególne zagadnienia. I.. oto chodzi!

Magdalena Cupał

Dziękuje Ci za to, że jest ktoś, kto pomaga polubić się z excelem. Kto spokojnie, cierpliwie wyjaśni krok po kroku co należy zrobić, kogo słucha się z przyjemnością, bo widać, że wiesz o czym mówisz. Tłumacząc zadania czuje się, że mówisz o tym z pasją, że robisz coś nie dla czystego zarobku, co jest oczywiste, ale robisz to ze zwykłą chęcią pomocy i zarażenia ludzi „dobrą myślą” na temat excela.

Aneta Rybińska

Otrzymasz certyfikat!

Po zakończeniu szkolenia wystawiam certyfikat ukończenia, który możesz wpisać w swoje CV. Dokument wystawiany jest w języku polskim i angielskim.

Dzięki certyfikatowi pracodawca będzie wiedział, że uczyłeś się obsługi Excela i jesteś już na pewnym stopniu znajomości obsługi tego programu.

Certyfikat niesie ze sobą również informację o Twojej chęci rozwoju – w końcu zainwestowałeś swoje prywatne pieniądze, aby nauczyć się przydatnej w Twoim życiu umiejętności – a to cenna na rynku pracy cecha. Zwiększa to Twoją szansę na zostanie zaproszonym do rozmowy.

Czy jest inna droga?

Kiedyś myślałem, że bezpłatne materiały wystarczą, aby nauczyć się obsługi Excela i przez to prawie straciłem pracę, od której zaczęła się moja prężna kariera.

Google i YouTube obfitują w bezpłatną wiedzę z każdej dziedziny, a mimo to kupujemy książki, chodzimy na studia, korzystamy z kursów stacjonarnych, ponieważ w darmowej wiedzy jest sporo haczyków.

Kurs pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Poznasz narzędzie, które odmieni Twoje tempo pracy z Excelem. Zrobisz to pod okiem specjalisty (mnie), w krótkim czasie i w skuteczny sposób. Chciałbym otrzymać kurs takiej jakości, gdy pracowałem na etacie w korporacji.

Z Youtube?

w wersji darmowej

Czy ze mną?

osobą, która odpowie na każde Twoje pytanie

Recenzje kursantów

Poznaj opinie osób, które kiedyś, tak jak Ty dzisiaj zastanawiały się, czy warto:

Polecam kurs Michała, dzięki niemu nie tylko nauczyłam się obsługi Excela, ale przede wszystkim zrozumiałam sposób jego działania. Wszystko wyjaśnione i pokazane w sposób bardzo przystępny – mimo, że kurs wymagał czasem dużego skupienia, traktowałam go jako rozrywkę na wieczór, a nie jako przykry obowiązek 🙂 Bardzo wysoki stosunek jakości do ceny.

76627632_1441287412706545_7486696100842176512_o.jpg

Paulina Sosnowiec

Bardzo przyjemny i przystępny kurs – odpowiedni zarówno dla osób początkujących, jak i takich, które miały już styczność z Excelem, ale chcą uporządkować swoją wiedzę. Przy wykonywaniu testu certyfikującego, w razie błędnej odpowiedzi, Michał wysyła wiadomość, co należy jeszcze powtórzyć i nad czym popracować – duży plus!

x.jpg

Monika Haracz

Z czystym sumieniem mogę gorąco polecić każdemu, kto chce swoje umiejętności wznieść na jeszcze wyższy poziom 😊 Kursy są prowadzone bardzo dokładnie, w odpowiednim tempie i, co najważniejsze, po ich ukończeniu mam poczucie, że bardzo wiele usprawnień jestem w stanie wdrożyć samodzielnie 🙂

xx.jpg

Ola Bogdan

Fantastyczny, klarowny i w jasny obrazowy sposób wytłumaczone każde zagadnienie. Różnorodność zadań wymaga od kursanta uważnego słuchania całości, a nie tylko wybranych zagadnień, dzięki czemu przez wszystkie moduły ćwiczy się całość dotychczas poznanego materiału. Zdecydowanie polecam!

83654131_2945422768851508_8248335948660604928_n.jpg

Katarzyna Zawadzka

Świetne szkolenia, pełen profesjonalizm. Michał tłumaczy bardzo dokładnie, istotne zagadnienia powtarza kilka razy, aby je zapamiętać. W razie dodatkowych pytań, odpowiada szybko i rzeczowo. Poza tym, co jakiś czas dopytuje się jak nam idzie, co na pewno pomaga systematyczności.
116191568_3393972400625282_6850635553927607107_n.jpg

Marcin Gładysz

Jestem mega zadowolony z Kursu Michała, który otworzył mi oczy na to, że Excel to nie tylko sumowanie i robienie ramek w tabelach … 😃. Chyba o jakości najbardziej świadczyć będzie fakt, że zakupiłem dwa kolejne kursy. Serdecznie tego Pana polecam i Michał – nie przestawaj robić tego co robisz 🙂

1897985_922204854473676_4093715084575088524_n.jpg

Maciej Mazurkiewicz

Profesjonalnie przygotowany kurs zarówno dla początkujących excelowiczów, jak i ekspertów 🙂 materiały na najwyższym poziomie i pomocna platforma pod ręką. W przypadku problemów i wątpliwości do zadań, czy funkcji excela Michał odpowiadał i wspierał. Nauka miała sens, ponieważ od razu mogłam poprawiać błędy dzięki filmikom, które wszystko wyjaśniają krok po kroku.
66599955_2317190895023363_8410621240695324672_o.jpg

Marta Sułek

Kurs sprawił mi wielką frajdę :). Oczywiście bardzo wiele mnie nauczył i wzbogacił moją wiedzę. Ogromne brawa dla Ciebie za stworzenie takiego kursu, który nie tylko przedstawia czystą teorię, ale świetnie edukuje w praktyce, co dla mnie jest najlepszą metodą nauczania. Czysta teoria jest jak bańka mydlana. Na początku świetna, ale jak pęknie nic nie zostaje ;).

34274679_1348103535333424_7080460042238951424_o.jpg

Anna Mazur

Kurs najlepszy jaki spotkałam na rynku. Bardzo dużo wiedzy ale w uporządkowany sposób. Dla mnie cenne były przykłady jak można np poszczególne funkcje wykorzystać w codziennym życiu zawodowym. Mogę powiedzieć, że kurs ma unikatową jakość. Widać włożony ogrom pracy i przede wszystkim kreatywność autora. Pozdrawiam serdecznie

110791659_3379798202064893_7084749307646908897_o.jpg

Aneta Długosz

0
moich uczniów
0
lekcji w kursie
0
użytecznych rozwiązań

Przykładowa lekcja:

Co to jest blokowanie zakresów?
Jak działa blokowanie zakresów?
Dlaczego ta opcja jest kluczowa?
Jak efektywnie jej używać?
Nauczysz się jak pokonać jedno z zadań rekrutacyjnych, jakim lubi być tabliczka mnożenia.
Odtwórz wideo

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Sprawdź, czy to, co oferuję jest dla Ciebie:

Nie kupuj go jeśli:

Kup ten kurs jeśli:

Agenda

Poznaj intensywny plan szkolenia

1. Wstęp do pracy z Excelem

 • okno Excela
 • arkusze – dodawanie, usuwanie, przenoszenie
 • zapisywanie – miejsca, formaty

2. Wprowadzanie i formatowanie

 • wprowadzanie danych
 • poruszanie się po tabeli
 • formatowanie

3. Podstawy pracy z danymi

 • wyszukiwanie oraz zamienianie danych
 • kopiowanie, wklejanie, usuwanie
 • nazywanie zakresów oraz praca na nich

4. Praca z dużą tabelą danych

 • autofiltr i jego możliwości
 • sortowanie
 • formatowanie warunkowe
 • tekst jako kolumny i usuwanie duplikatów

5. Wstęp do formuł

 • blokowanie zakresów i formuł
 • pierwsze formuły: suma, średnia, min, max

6. Formuły pomocnicze

 • formuły tekstowe
 • formuły daty
 • formuły zaokrągleń

7. Zaawansowane formuły

 • podstawowe formuły sum i średnich warunkowych
 • zaawansowane formuły warunkowe
 • formuły zliczań warunkowych

8. Formuły wyszukiwania i logiczne

 • formuły wyszukań
 • formuła logiczna jeżeli

9. Wykresy, tabele, listy

 • podstawy pracy z listami wybieranymi
 • pierwszy wykres – wstawianie, formatowanie
 • podstawy działania tabeli przestawnej

10. Zakończenie

 • pułapki, jakie możesz spotkać w testach z Excela
 • lista skrótów klawiszowych 

Gdzie odbywa się kurs?

Kurs odbywa się na platformie internetowej stworzonej do nauki (patrz zrzut ekranu).

Strona jest bardzo intuicyjna – korzysta z niej ponad 25 000 osób. Możesz przechodzić przez kurs w dogodnym dla Ciebie czasie.

Kurs to:

01

lekcje wideo zgrupowane w moduły

02

krótkie materiały wideo (średnio 7-10 min)

03

zadania i quizy po modułach

04

możliwość wielokrotnego oglądania wideo

05

pełny kontakt ze mną (platforma, grupa, maile, Facebook)

Skorzystaj z dofinansowania

Zachęcam do poproszenia swojego pracodawcy o pokrycie kosztów kursu.

Cześć kursantów skorzystała z pomocy swojego pracodawcy, aby zakupić ten program. Okazuje się, że często wystarczy go zapytać 🙂

Dodatkowe materiały

Dołącz przed końcem czasu i otrzymaj dodatkowe lekcje:

 • test Excela z wideo-rozwiązaniem – sprawdź siebie!
 • jak poradzić sobie z Excelem po angielsku? – często to w tym języku przyjdzie Ci pracować
 • Excel jako solidne wsparcie w drodze do rozwoju kariery – triki, które warto znać, idąc na rozmowę o pracę
dni
godzin
minut
sekund

Pakiet BASIC

197 zł

Uczysz się z

Pakiet EXCLUSIVE

394 zł

Uczysz się z

FAQ

Sprawdź listę najczęściej zadawanych pytań:

Nie, program MS Office musisz kupić sam. Możesz też skorzystać z darmowej, 30-dniowej wersji próbnej. 30 dni w zupełności wystarczy, aby ukończyć kurs.

Napisz do mnie! Do 30 dni od zakupu zwrócę Ci pieniądze bez pytania. Twoje zadowolenie jest dla mnie najważniejsze!

Tak! Jestem dla Ciebie niemal 24/7. Prowadzę biznes w sieci, więc bardzo często odpisuję na wiadomości.

Tak, możesz go wydrukować w dowolnym punkcie ksero na specjalnym papierze w cenie poniżej 1 zł.

Dostaniesz mail z zapytaniem, czy chcesz przedłużyć dostęp do materiałów na preferencyjnych warunkach – za około 40% ceny pierwotnej.

Tak, prowadzę legalnie działającą w kraju firmę i wystawiam faktury. Uzupełnij odpowiednie dane w procesie zakupu, a otrzymasz ją do 48h.

CZY KURS ZAWIERA LICENCJĘ PROGRAMU MS OFFICE?

Nie, program MS Office musisz kupić sam. Możesz też skorzystać z darmowej, 30-dniowej wersji próbnej. 30 dni w zupełności wystarczy, aby ukończyć kurs.

CZY CERTYFIKAT JEST W PDF?

Tak, możesz go wydrukować w dowolnym punkcie ksero na specjalnym papierze w cenie poniżej 1 zł.

Co jak mi się nie spodoba?

Napisz do mnie! Do 30 dni od zakupu zwrócę Ci pieniądze bez pytania. Twoje zadowolenie jest dla mnie najważniejsze!

CO SIĘ STANIE PO ROKU OD ZAKUPU KURSU?

Dostaniesz mail z zapytaniem, czy chcesz przedłużyć dostęp do materiałów na preferencyjnych warunkach – za około 40% ceny pierwotnej.

CZY W TRAKCIE REALIZACJI KURSU MAM KONTAKT Z TRENEREM?

Tak! Jestem dla Ciebie niemal 24/7. Prowadzę biznes w sieci, więc błyskawicznie odpisuję na wiadomości, maile i komentarze.

CZY MOGĘ DOSTAĆ FAKTURĘ?

Tak, prowadzę legalnie działającą w kraju firmę i wystawiam faktury. Uzupełnij odpowiednie dane w procesie zakupu, a otrzymasz ją do 48h.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Wdrożone przez WBIZNES