Chcesz, aby Twoja firma kupiła Ci kurs?

Sporo kursantów uzyskuje finansowanie kursów od swoich pracodawców. Często, aby uzyskać refundacje szkolenia wystarczy zapytać 🙂 Wykonaj te kilka prostych kroków, a może Tobie również się to uda. 😉

1

Zagadaj do swojego przełożonego

Powiedz swojemu menedżerowi, że chcesz rozwinąć swoje umiejętności. Przygotowujemy grunt do rozmowy 😉.

Hej Szefie, pokazał mi się ostatnio w sieci sprawdzony kurs Excela. Czuję, że byłby bardzo przydatny w mojej pracy. Czy mogę Ci przesłać szczegóły?

2

Wyślij wiadomość e-mail do swojego menedżera

Krótkie, osobiste e-maile są najlepsze. Skopiuj poniższy szablon i dostosuj go do swojego kontekstu:

Rozmawialiśmy ostatnio o ciekawym kursie online. Oprócz lekcji zawiera również wsparcie trenera, któremu można zadawać pytania. Cena jest bardzo konkurencyjna, ma kilkaset pozytywnych opinii, a sam trener jest odznaczony przez Microsoft. Oto link do kursu: [tu wklej link]

PS. A może powinniśmy to zaoferować zespołowi? (Michał (twórca) ma specjalną ofertę dla zespołów).

Menedżerowie często pytają, w jaki sposób ten kurs jest zgodny z Twoją rolą i celami.

Oto kilka odpowiedzi, które możesz wykorzystać jako punkt wyjścia. Zachęcam do ich modyfikacji pod siebie:

Jak wiesz, dobrze sobie radzę z pracą w Excelu, ale czuje, że jest jeszcze pewien potencjał do doskonalenia i chcę go wykorzystać, aby jeszcze efektywniej pracować na sukces naszej firmy.

Zależy mi na tym, aby moja praca była jeszcze lepszej jakości, a kurs pozwoli mi osiągnąć ten efekt. Wolę kurs online, bo jest tańszy od stacjonarnego i szybciej nam, jako firmie, się zwróci. Michał odpowiada na pytania, a to dodatkowy bonus, który przyspieszy moją naukę.

Tak, inicjatywa wyszła ode mnie, więc naprawdę chcę pozyskać i wdrożyć tę wiedzę, aby jeszcze lepiej wspierać Twoje działania swoją pracą w Excelu.

3

Przypomnij się po 3 dniach

Twój przełożony jest zapracowaną osobą i nie odpowiada? Przypomnij się za pomocą poniższej wiadomości:

Hej Szefie!Czy znalazłeś czas, aby zapoznać się z kursem Excela, który Ci wysłałem?Naprawdę wierzę, że pomogłoby mi to usprawnić moją pracę.Oto link: [tu wklej link]PS. Kurs ma kilkaset pozytywnych opini i jest znacznie tańszy niż kursy stacjonarne, więc szybko nam się zwróci.

4

Ciesz się kursem! 🙂

Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo Twój przełożony lub dział HR chciałby dedykowaną ofertę w PDF, skontaktuj się ze mną mailowo: michal@exwork.pl. Odpowiadam w mniej niż 12h. Do zobaczenia w kursie!

Marki, które mi zaufały:

Dlaczego kursanci tak
chętnie wybierają Michała?

Kursy online

W kursach przeprowadzam Cię przez Excela od punktu A do punktu Z możliwie najkrótszą i skuteczną ścieżką. W czasie nauki masz ze mną pełny kontakt. Odpowiem na każde pytanie! 🙂 Metody wypracowane dzięki przeszkoleniu online już ponad 30 000 osób, pozwalają przekazywać Ci wiedzę w maksymalnie skuteczny sposób. Do zobaczenia w kursie!