Moja misja

Wartościowa praca ma być wykonywana efektywnie, dając wolność mnie i ludziom w moim otoczeniu.

Marki, które mi zaufały:

Kim jest Michał Kowalczyk?

Jak mówią o mnie kursanci: jestem jedynym trenerem, który płynnie tłumaczy z Excelowego na nasze. Pomagam ludziom odmieniać ich kariery, ucząc jak skutecznie korzystać z programu Excel i narzędzi, potrzebnych w pracy biurowej. Otrzymałem od Microsoftu nagrodę oraz tytuł Microsoft Most Valuable Professional (MVP), przyznawaną wybranym ekspertom, którzy są najlepszymi i najzdolniejszymi specjalistami od technologii oraz przejawiają głębokie zaangażowanie w swoje społeczności. Na Facebooku uczy się ze mną ponad 60 000 osób, na Instargramie ponad 66 000 osób, na TikToku 100 000 osób.

W każdej firmie, w której pracowałem, byłem uznawany za „tego gościa od Excela”. Z mojej platformy szkoleniowej skorzystało już ponad 29 000 osób. Prowadziłem zamknięte szkolenia dla największych firm w kraju i na świecie.

Posłuchaj mnie

Kulisy prowadzenia biznesu online, organizacji czasu, budowa i rozwój firmy czy moja historia. Właśnie takie tematy poruszali prowadzący podcastów, w których wziąłem gościnnie udział.

Kliknij okładkę podcastu, posłuchaj i zabierz coś dla siebie 🙂

Lista podcastów

Prowadzę Excellent Work Podcast, poświęcony rozwojowi kariery, organizacji pracy i skuteczności. Możesz go znaleźć w Spotify, Apple Podcast i innych aplikacjach do słuchania podcastów albo posłuchaj:

Wystąpienia

Uczę jak dzięki znajomości Excela możesz odmieniać swoją karierę także ze sceny.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Dołącz do 40 000 osób, które uczą się Excela dzięki
materiałom, które publikuję na Facebooku

Dlaczego kursanci tak
chętnie wybierają Michała?